Hakkımızda

Gazella Turizm 1996 yılında, turizm sektörünün farklılaşan tur ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve seyahat severlere özgün, konsept turlar düzenleyerek yaratıcı çözümler üretebilmek amacıyla kurulmuştur.

Gazella Turizm, ihtiyaç duyabileceğiniz her detayı sizin yerinize düşünmeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeden yola çıkarak oluşturduğumuz yeni blog sayfamız Gazella Tur ile turlarımıza katılan misafirlerimizin yayınlanmasını istedikleri gezi yazılarını yayınlayabilecekleri yeni bir mecra hedeflenmiş ve deneyimlerini diledikleri gibi paylaşabilecekleri bir alan yaratılmak istenmiştir.

Ayrıca bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz ve önümüzdeki yıllarda da devamını getirmeyi planladığımız kitap, sosyal sorumluluk vb. gibi tüm projelerimizi yakından takip edebileceğiniz bloğumuzda; Gazella Turizm olarak; sektörel bilgimizi, deneyimlerimizi ve fikirlerimizi de sizlerle paylaşıyor olmak önceliklerimiz arasındadır.

Gezilen ve görülen yerlerle ilgili merak ettiklerinize de rahatlıkla cevap bulabileceğiniz bu blog sayfamız; seyahatlerinizden önce mutlaka ziyaret etmeniz gereken sayfalar arasında.

 

Gazella.com

 

facebook twitter instagram-icon vimeo youtube

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s