Türkiye’nin En İyi 10 Fotoğraf Yeri e-Kitap Projesi

Türkiye’nin En İyi 10 Fotoğraf Yeri  e-Kitap Projesi

Van - Akdamar Adası

Gazella Turizm ve Faruk Akbaş olarak, bugüne kadar fotoğraf çekme tutkusu ve heyecanına sahip birçok fotoğraf meraklısını, bir araya getirdik. Sizlere farklı deneyimler yaşatma amacıyla devam ettiğimiz projelerimizden bir yenisi Faruk Akbaş’la birlikte hazırladığımız Türkiye’de Fotoğraflanacak 10 Yer Fotoğraf Turları.

Proje Tanımı: Gazella Turizm’in turizm geleneği ve Faruk Akbaş’ın 30 yıllık fotoğraf tecrübesinin birleşmesiyle ortaya çıkan fotoğraf turu projemiz; Türkiye’de çok bilinmeyen, turistik açıdan bakir kalan ancak fotoğraflanacak yer olarak görsel zenginliğe sahip 10 noktaya yapılacak turlarla, burada saklı kalmış doğal güzelliklerin fotoğraflama imkanı sunan gezileri kapsıyor. Projemizde yer alan tüm gezilerimiz 4 günlük olup, birbirinden bağımsızdır.

Projenin Amacı: İster yeni başlayan ister amatör; tüm fotoğraf meraklılarının katılımına uygun bu gezi atölyelerimizde katılımcılar hem yeni teknik gelişmeleri izleyecekler hem de yörenin özelliklerinden yola çıkarak uyguladıkları bu tekniklerle fotoğraf çekmeyi yaşayarak öğrenecekler.

Proje Sonunda:  Turlarımızdan geriye, sadece enfes fotoğraflarla dolu bir hafıza kartı kalmasın diye, çektiğiniz fotoğraflardan bir sergi ve her an ulaşabileceğiniz bir e-kitap yapılacaktır.

PROJE ROTALARI:

Editör: Emrah Yaralı
Tasarım: Temel Üngör
Fotoğraf Seçecek Kurul: Faruk Akbaş, Velit Gazel,  Temel Üngör
e-Kitap Çıkış Tarihi: Aralık 2015

 

Gazella Turizm 

Gazella Foto Safari

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s